PROGRAM KİLİT SÜRÜCÜLERİ

USB DRIVER (32 BIT)
dongle

Bu dosya içerisinde USB portuna takılan program kilidi (dongle) sürücüleri yer almaktadır. Bu sürücüler normal olarak sistem dosyası ile birlikte otomatik olarak bilgisayarınıza kurulur. Eğer program kilidi olarak Heyper-Lock dongle kullanıyorsanız ve Windows işlletim sisteminiz 32 Bit ise, kilit ile ilgili problemlerinizde bu dosyayı indirerek kurabilirsiniz.

USB DRIVER (64 BIT)
dongle

Bu dosya içerisinde USB portuna takılan program kilidi (dongle) sürücüleri yer almaktadır. Bu sürücüler normal olarak sistem dosyası ile birlikte otomatik olarak bilgisayarınıza kurulur. Eğer program kilidi olarak Heyper-Lock dongle kullanıyorsanız ve Windows işlletim sisteminiz 64 Bit ise, kilit ile ilgili problemlerinizde bu dosyayı indirerek kurabilirsiniz.

USB DRIVER (WIN-8)
dongle

Bu dosya içerisinde USB portuna takılan program kilidi (dongle) sürücüleri yer almaktadır. Bu sürücüler normal olarak sistem dosyası ile birlikte otomatik olarak bilgisayarınıza kurulur. Eğer program kilidi olarak Heyper-Lock dongle kullanıyorsanız ve Windows işlletim Windows-8 ise, kilit ile ilgili problemlerinizde bu dosyayı indirerek kurabilirsiniz.